Uzņēmuma vēsture

vēsture

Aston Baltic gada skaitļos

2007. gads

SIA ERP PRO vēsture aizsākās 2007. gadā. Uzņēmums tika dibināts ar mērķi pilnveidot un uzlabot Latvijas ERP sistēmu segmentu, izstrādājot jaunas un efektīvas ERP sistēmas un esošo sistēmu uzlabojumus, kā arī paaugstināt IT pakalpojumu kvalitāti, lai ikviens uzņēmums spētu pilnvērtīgi strādāt un attīstīties.
Jau 2007. gadā uzņēmums kļūst par sertificētu Microsoft partneri un iegūst tiesības izplatīt un ieviest Microsoft Dynamics AX platformproduktu, pierādot savu kompetenci izvēlētajā darbības virzienā.

Laikam ejot, pētot starptautisko tirgu un pieprasījumu, secinājām, ka starptautiskajā nomas biznesa tirgū trūkst vienota ERP sistēma, kas apvieno gan klientu pašapkalpošanos izmantojot Web portālu, gan arī grāmatvedības un finanšu transakciju uzskaiti. Pamatojoties uz veikto pētījumu tika uzsākts darbs pie nomas biznesa vadības sistēmas PreferRent (iepriekš kā RentalPro) izstrādes un tās virzības starptautiskajā tirgū.

2008. gads

Uzņēmums ir strauji attīstījies un tajā darbojas jau 10 profesionāļi, kuru pieredze IT jomā ir vairāk nekā 10 gadu garumā.
Par vienu no SIA ERP PRO pirmajiem klientiem kļūst jaunizveidotais loģistikas cents SIA NP Logistics. Uz Microsoft Dynamics AX produktplatformas balstītā noliktavas vadības sistēma ( noliktava – 11 tūkstoši m², 20-40 izejošie piegādes maršruti dienā) tika ieviesta 2 mēnešu laikā. Pēc darba apjoma līdzvērtīgi projekti tika veikti arī klientiem SIA NP Food un SIA Storent.

2009. gads

Uzņēmums kļūst par progresīvā Business Intelligence produkta QlikView ražotāja QlikTech partneri. Šis fakts dod mums tiesības sniegt QlikView datu analīzes produkta ieviešanas un uzturēšanas pakalpojumus, kā arī piegādāt programmatūras lietošanas licences.

SIA ERP PRO izstrādātā uzņēmuma resursu plānošanas sistēma PreferRent un klientu pašapkalpošanās portāls www.storent.com gadskārtējā Latvijas Informācijas un Komunikācijas Tehnoloģiju asociācijas konferencē saņem “Platīna Pele 2009″ atzinības rakstu par izcilu sasniegumu kategorijā „Biznesa attīstība un e-komercija”. Mēs esam gandarīti, redzot kā mūsu klients SIA Storent attīstās un paplašinās starptautiskajos tirgos un ir kļuvis par vienu no vadošajām būvtehnikas kompānijām Baltijas valstīs. Spēcīgu IT sistēmu SIA Storent uzskata par vienu no savas biznesa attīstības stratēģijas stūrakmeņiem. Piemēram, tāds jauns biznesa virziens kā tehnikas pārnomāšana kļuva iespējama tikai pateicoties SIA ERP PRO izstrādātās sistēmas piedāvātājām iespējām.

2010. gads

SIA ERP PRO paplašina savu ERP sistēmu izveides plaformporoduktu klāstu, iegūstam Microsoft Dynamics NAV sertificēta izplatītāja statusu. Uzņēmumā strādā jau 20 pieredzējuši un zinoši IT jomas profesionāļi. Esam uzkrājuši zināšanas dažādās nozarēs: tirdzniecība, ražošana, loģistika un distribūcija, būvtehnikas nomas, finanšu vadība, pakalpojumi, mežistrāde, metālapstrāde, transporta vadība.

2011. gads

Uzņēmums uzsāk savu paplašināšanos ārpus Latvijas robežām. Esam spēruši pirmos soļus Baltijas tirgus iekarošanā – savu darbību uzsāk meitas uzņēmums Lietuvā. Latvijas komandas satstāvs pieaug līdz 30 pieredzējušiem IT nozares ekspertiem.
Sadarbībā ar Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūru, esam uzsākuši mērķtiecīgu SIA ERP PRO izstrādātās uzņēmuma resursu plānošanas sistēmas PrefeRent virzību eksporta tirgos.
Esam paaugstinājuši savu kvalifikāciju un kļuvuši par Business Intelligence produkta ražotāja QlikTech sertificētu partneri visās Baltijas valstīs.

2014. gads

SIA ERP PRO iegādājas uzņēmumu SIA Aston Baltic tādejādi stiprinot savas pozīcijas tirgū, un kļūstot par vienu no spēcīgākajiem Microsoft Dynamics partneriem Baltijā.

2016. gads

Uzņēmums maina savu zīmola un uzņēmuma nosaukumu, sākot ar 10. jūniju mūsu jaunais zīmols un nosaukums ir Aston Baltic.

2018. gads

Aston Baltic nopērk uzņēmumu Columbus Latvia. Uzlabojas speciālisti pieejamība un kompetence. Aug klientu apmierinātība, palielinās klientu portfelis un pieaug starptautisko projektu skaits.

2020. gads

Mainās ERP sistēmu versijas, notiek specializēto risinājumu migrācijas.  Tiek izveidota un publicēta Microsoft Dynamics 365 Business Central lokalizācija latviešu valodā.

2022. gads

Aston Baltic turpina attīstīt savu biznesu, veidojot jaunus ISV risinājumus Baltijas tirgum.

2023. gads

Aston Baltic turpina paplašināt savu biznesu ārpus Baltijas, uzsākot darbību ASV, Lielbritānijā, Nīdelandē un citās valstīs.

2024. gads

Aston Baltic kļūst par Microsoft Cloud Designation Partner. Un gads vēl turpinās…