Pakalpojumi

Pakalpojumi

Augstas kvalitātes pakalpojumi un profesionāls atbalsts

IT risinājumu izstrāde

Mēs strādājam, lai izprastu Jūsu uzņēmuma vajadzības un izstrādātu speciāli Jums piemērotus un pielāgotus IT risinājumus. Mūsu komandas ekspertīze balstīta uz Microsoft tehnoloģijām, .Net platformu, kā arī Azure mākoņpakalpojumiem.

IT programmatūras licencēšana

Atrodam un piedāvājam uzņēmumiem labāko veidu, kā iegādāties Microsoft programmatūras licences, ņemot vērā uzņēmuma vajadzības un prasības, izmantojot vai nu apjoma licencēšanas programmas, vai OEM un mazumtirdzniecības iespējas.

IT infrastruktūras pārvaldība

Saviem klientiem piedāvājam plašu IT infrastruktūras pakalpojumu klāstu, sākot ar uzņēmuma esošās IT infrastruktūras uzturēšanu un atbalstu līdz jaunu, pielāgotu IT sistēmu risinājumu izstrādei un ieviešanai.

Microsoft Dynamics 365 ieviešana

Mēs piedāvājam pilna apjoma Microsoft Dynamics 365 ieviešanas pakalpojumus, kas palīdzēs Jūsu uzņēmumam efektīvi pārvaldīt un optimizēt biznesa procesus. Mūsu komanda nodrošinās, lai sistēma būtu pilnībā pielāgota Jūsu uzņēmuma vajadzībām, nodrošinot nepārspējamu funkcionalitāti un lietošanas ērtumu.

Microsoft Dynamics 365 integrācija

Mēs piedāvājam visaptverošus Microsoft Dynamics 365 integrācijas pakalpojumus, kas palīdzēs Jūsu uzņēmumam efektīvi savienot dažādas biznesa sistēmas un uzlabot datu plūsmu. Mūsu komanda nodrošinās, lai sistēmas darbotos vienoti un sinhronizēti, radot nevainojamu un produktīvu darba vidi.

Lietotāju konsultācijas un atbalsts

Mēs piedāvājam lietotāju konsultāciju un atbalsta pakalpojumus, kas palīdzēs Jūsu uzņēmumam pilnvērtīgi izmantot IT sistēmas un risinājumus. Mūsu komanda nodrošinās, ka Jūsu darbinieki ir labi apmācīti, informēti un spēj risināt ikdienas IT jautājumus, tādējādi paaugstinot darba efektivitāti un produktivitāti.

Piesakies konsultācijai