Par mums

Par mums

Tavs Partneris Labākiem Biznesa Risinājumiem

Esam uzņēmums, kas specializējas inovatīvu tehnoloģisko risinājumu izstrādē un ieviešanā. Mūsu komanda sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, kas strādā, lai piedāvātu personalizētus programmatūras risinājumus, kas atbilst jūsu biznesa vajadzībām. No mobilajām lietotnēm līdz sarežģītām datu analīzes sistēmām – mēs nodrošinām augstas kvalitātes pakalpojumus, kas veicina jūsu uzņēmuma izaugsmi un konkurētspēju tirgū.

Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, nepārtraukti izglītojamies, krājam pieredzi un pilnveidojam iemaņas.

2024

Aston Baltic kļūst par Microsoft Cloud Designation Partner

2023

Aston Baltic paplašina savu biznesu ārpus Baltijas, uzsākot darbību ASV, Lielbritānijā, Nīderlandē un citās valstīs.

2021

Specializēto nozares risinājumu izstrāde. Risinājumi strādā kā atsevišķas, neatkarīgas aplikācijas vai tos var integrēt ar citām biznesa sistēmām

2020

Aktīvi mainās ERP sistēmu versijas. Notiek specializēto risinājumu migrācija uz jaunajām versijām

2018

Aston Baltic nopērk uzņēmumu Columbus Latvija. Uzlabojas speciālistu pieejamība un kompetence. Aug klientu apmierinātība, palielinās klientu portfelis un pieaug starptautisko projektu skaits

2017

Aston Baltic un ERP Pro maina nosaukumus. Tagad Aston Baltic veic pamatbiznesu - risinājumu ieviešanu un apkalpošanu klientiem, bet ERP Pro paliek administratīvā funkcija. Aston Baltic maina savu zīmolu. Tiek paplašināts specializēto nozares risinājumu klāsts klientiem

2015

Aston Baltic nopērk daļu no uzņēmuma Tieto Latvia ERP biznesa un palielina savu Microsoft Dynamics NAV komandu

2013

Uzņēmums ERP Pro nopērk uzņēmumu Aston Baltic. Notiek uzņēmumu restrukturizācija un divu komandu integrācija. Palielinās speciālistu un klientu skaits

2012

Notiek būtiskas izmaiņas produktos. Tiek mainīta risinājumu arhitektūra, pieeja izstrādei un programmēšanai, tiek nozīmīgi papildināta sisēmu funkcionalitāte

2009

Produktu zīmola maiņa. Microsoft fokusējas uz klientu segmentāciju, sadalot tos lielos uzņēmumos un vidēji-mazos, kam seko risinājumu nosaukumu maiņa. Microsoft Dynamics AX – lieliem uzņēmumiem un Microsoft Dynamics NAV – vidējiem un maziem uzņēmumiem

2007

Uzņēmuma ERP Pro dibināšana. Notiek aktīva IT nozares attīstība, pieaug konkurējošo uzņēmumu skaits

2002

Uzņēmuma Aston Baltic dibināšana, kuras īpašnieki ir Norvēģijas uzņēmumi Aston Group un Strengur hf.

Microsoft nopērk uzņēmumu Navision Damgaard. Aktīvi tiek attīstīta finanšu un biznesa vadības sistēma vidējiem un maziem uzņēmumiem Damgaard NAV, kuru mūsdienās pazīstam kā Microsoft Dynamics 365 Business Central

1998

IT sistēmas Damgaard AXAPTA 1.0v. Tiek izlaista pirmā sistēmas versija, kuru mūsdienās pazīstam kā Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations

1994

Uzņēmuma Columbus IT Partner dibināšana. Latvijas tirgū parādās pirmie IT risinājumi uzņēmumu grāmatvedības pārvaldībai

MISIJA UN VĪZIJA
VĒRTĪBAS
UZŅĒMUMA VĒSTURE
KOMANDA
Misija un Vīzija

Misija

Mūsu misija būt uzticamam partnerim uzņēmumiem Baltijā un pasaulē, palīdzot tiem ieviest inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus, kas palielina biznesa efektivitāti, produktivitāti un konkurētspēju. Sevi pozicionējam kā “vienas pieturas” aģentūru. 

Vīzija

Mūsu vīzija ir būt #1 izvēlei klientiem un kļūt par vienu no vadošajiem IT uzņēmumiem Austrumeiropā, piedāvājot pielāgotus un inovatīvus risinājumus, lai uzlabotu klientu biznesa efektivitāti un konkurētspēju globālajā tirgū.

Vērtības

Mūsu veiksmes pamatā ir vērtības

PIEREDZE

Mēs esam lepni par to, ka mūsu komanda apvieno daudzveidīgu pieredzi un ekspertīzi dažādās jomās. Katrs mūsu darbinieks un sadarbības partneris dod savu unikālo ieguldījumu, lai radītu inovatīvus risinājumus un nodrošinātu augstāko iespējamo pakalpojumu līmeni.

ELASTĪBA

Dinamisks tirgus prasa spēju pielāgoties mainīgajiem apstākļiem, un mēs šo elastību izprotam kā neaizstājamu sastāvdaļu savā darbībā. Mēs esam gatavi pielāgoties jauniem izaicinājumiem, meklēt jaunas iespējas un strādāt pie uzņēmējdarbības risinājumiem, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām.

KVALITĀTE

Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilību visā, ko mēs darām. Mēs pievēršam īpašu uzmanību detalizētai kvalitātes kontrolei. Mēs ticam, ka tikai ar augstākajām kvalitātes standartiem mēs varam nodrošināt ilgtermiņa panākumus gan mums, gan mūsu klientiem.

ATTIEKSME

Mēs uzskatām, ka pozitīva attieksme ir atslēga veiksmīgai sadarbībai un panākumiem. Mēs rīkojamies ar cieņu un godīgumu pret visiem saviem klientiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem. Mēs nodrošinām labāko iespējamo pieredzi ikvienam, kas mums uzticas.

vēsture

Aston Baltic gada skaitļos

2007. gads

SIA ERP PRO vēsture aizsākās 2007. gadā. Uzņēmums tika dibināts ar mērķi pilnveidot un uzlabot Latvijas ERP sistēmu segmentu, izstrādājot jaunas un efektīvas ERP sistēmas un esošo sistēmu uzlabojumus, kā arī paaugstināt IT pakalpojumu kvalitāti, lai ikviens uzņēmums spētu pilnvērtīgi strādāt un attīstīties.
Jau 2007. gadā uzņēmums kļūst par sertificētu Microsoft partneri un iegūst tiesības izplatīt un ieviest Microsoft Dynamics AX platformproduktu, pierādot savu kompetenci izvēlētajā darbības virzienā.

Laikam ejot, pētot starptautisko tirgu un pieprasījumu, secinājām, ka starptautiskajā nomas biznesa tirgū trūkst vienota ERP sistēma, kas apvieno gan klientu pašapkalpošanos izmantojot Web portālu, gan arī grāmatvedības un finanšu transakciju uzskaiti. Pamatojoties uz veikto pētījumu tika uzsākts darbs pie nomas biznesa vadības sistēmas PreferRent (iepriekš kā RentalPro) izstrādes un tās virzības starptautiskajā tirgū.

2008. gads

Uzņēmums ir strauji attīstījies un tajā darbojas jau 10 profesionāļi, kuru pieredze IT jomā ir vairāk nekā 10 gadu garumā.
Par vienu no SIA ERP PRO pirmajiem klientiem kļūst jaunizveidotais loģistikas cents SIA NP Logistics. Uz Microsoft Dynamics AX produktplatformas balstītā noliktavas vadības sistēma ( noliktava – 11 tūkstoši m², 20-40 izejošie piegādes maršruti dienā) tika ieviesta 2 mēnešu laikā. Pēc darba apjoma līdzvērtīgi projekti tika veikti arī klientiem SIA NP Food un SIA Storent.

2009. gads

Uzņēmums kļūst par progresīvā Business Intelligence produkta QlikView ražotāja QlikTech partneri. Šis fakts dod mums tiesības sniegt QlikView datu analīzes produkta ieviešanas un uzturēšanas pakalpojumus, kā arī piegādāt programmatūras lietošanas licences.

SIA ERP PRO izstrādātā uzņēmuma resursu plānošanas sistēma PreferRent un klientu pašapkalpošanās portāls www.storent.com gadskārtējā Latvijas Informācijas un Komunikācijas Tehnoloģiju asociācijas konferencē saņem “Platīna Pele 2009″ atzinības rakstu par izcilu sasniegumu kategorijā „Biznesa attīstība un e-komercija”. Mēs esam gandarīti, redzot kā mūsu klients SIA Storent attīstās un paplašinās starptautiskajos tirgos un ir kļuvis par vienu no vadošajām būvtehnikas kompānijām Baltijas valstīs. Spēcīgu IT sistēmu SIA Storent uzskata par vienu no savas biznesa attīstības stratēģijas stūrakmeņiem. Piemēram, tāds jauns biznesa virziens kā tehnikas pārnomāšana kļuva iespējama tikai pateicoties SIA ERP PRO izstrādātās sistēmas piedāvātājām iespējām.

2010. gads

SIA ERP PRO paplašina savu ERP sistēmu izveides plaformporoduktu klāstu, iegūstam Microsoft Dynamics NAV sertificēta izplatītāja statusu. Uzņēmumā strādā jau 20 pieredzējuši un zinoši IT jomas profesionāļi. Esam uzkrājuši zināšanas dažādās nozarēs: tirdzniecība, ražošana, loģistika un distribūcija, būvtehnikas nomas, finanšu vadība, pakalpojumi, mežistrāde, metālapstrāde, transporta vadība.

2011. gads

Uzņēmums uzsāk savu paplašināšanos ārpus Latvijas robežām. Esam spēruši pirmos soļus Baltijas tirgus iekarošanā – savu darbību uzsāk meitas uzņēmums Lietuvā. Latvijas komandas satstāvs pieaug līdz 30 pieredzējušiem IT nozares ekspertiem.
Sadarbībā ar Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūru, esam uzsākuši mērķtiecīgu SIA ERP PRO izstrādātās uzņēmuma resursu plānošanas sistēmas PrefeRent virzību eksporta tirgos.
Esam paaugstinājuši savu kvalifikāciju un kļuvuši par Business Intelligence produkta ražotāja QlikTech sertificētu partneri visās Baltijas valstīs.

2014. gads

SIA ERP PRO iegādājas uzņēmumu SIA Aston Baltic tādejādi stiprinot savas pozīcijas tirgū, un kļūstot par vienu no spēcīgākajiem Microsoft Dynamics partneriem Baltijā.

2016. gads

Uzņēmums maina savu zīmola un uzņēmuma nosaukumu, sākot ar 10. jūniju mūsu jaunais zīmols un nosaukums ir Aston Baltic.

2018. gads

Aston Baltic nopērk uzņēmumu Columbus Latvia. Uzlabojas speciālisti pieejamība un kompetence. Aug klientu apmierinātība, palielinās klientu portfelis un pieaug starptautisko projektu skaits.

2020. gads

Mainās ERP sistēmu versijas, notiek specializēto risinājumu migrācijas.  Tiek izveidota un publicēta Microsoft Dynamics 365 Business Central lokalizācija latviešu valodā.

2022. gads

Aston Baltic turpina attīstīt savu biznesu, veidojot jaunus ISV risinājumus Baltijas tirgum.

2023. gads

Aston Baltic turpina paplašināt savu biznesu ārpus Baltijas, uzsākot darbību ASV, Lielbritānijā, Nīdelandē un citās valstīs.

2024. gads

Aston Baltic kļūst par Microsoft Cloud Designation Partner. Un gads vēl turpinās…

Iepazīsties ar mūsu komandu

Komanda

Raitis Svārpstons

Raitis Svārpstons

CEO
Arnis Vjaksa

Arnis Vjaksa

Pārdošanas vadītājs

Piesakies konsultācijai