Services

Services

High-quality services and professional support

Developing IT solutions

We work to understand your business needs and develop tailored IT solutions specifically for you. Our team's expertise is based on Microsoft technologies, the .Net platform and Azure cloud services.

IT software licensing

We find and offer businesses the best way to buy Microsoft software licences based on their needs and requirements, either through volume licensing programmes or OEM and retail options.

IT infrastructure management

We offer a wide range of IT infrastructure services, from maintenance and support of a company's existing IT infrastructure to the development and implementation of new, customised IT system solutions.

Microsoft Dynamics 365 ieviešana

Mēs piedāvājam pilna apjoma Microsoft Dynamics 365 ieviešanas pakalpojumus, kas palīdzēs Jūsu uzņēmumam efektīvi pārvaldīt un optimizēt biznesa procesus. Mūsu komanda nodrošinās, lai sistēma būtu pilnībā pielāgota Jūsu uzņēmuma vajadzībām, nodrošinot nepārspējamu funkcionalitāti un lietošanas ērtumu.

Microsoft Dynamics 365 integrācija

Mēs piedāvājam visaptverošus Microsoft Dynamics 365 integrācijas pakalpojumus, kas palīdzēs Jūsu uzņēmumam efektīvi savienot dažādas biznesa sistēmas un uzlabot datu plūsmu. Mūsu komanda nodrošinās, lai sistēmas darbotos vienoti un sinhronizēti, radot nevainojamu un produktīvu darba vidi.

Lietotāju konsultācijas un atbalsts

Mēs piedāvājam lietotāju konsultāciju un atbalsta pakalpojumus, kas palīdzēs Jūsu uzņēmumam pilnvērtīgi izmantot IT sistēmas un risinājumus. Mūsu komanda nodrošinās, ka Jūsu darbinieki ir labi apmācīti, informēti un spēj risināt ikdienas IT jautājumus, tādējādi paaugstinot darba efektivitāti un produktivitāti.