Microsoft Dynamics 365 HR

Pakalpojums

Microsoft Dynamics 365 Finance

Microsoft Dynamics 365 Finance (iepriekš zināma kā Axapta un Finance and Operations) ir lieliem uzņēmumiem piemērota biznesa procesu pārvaldības (ERP) programmatūra, kas izvietota mākonī un lietojama no jebkuras vietas pasaulē.

Sistēmu par labāko risinājumu atzīst uzņēmumi, kuri darbojas globālā līmenī un ikdienā strādā ar lielu datu apjomu.


Microsoft Dynamics 365 Finance funkcionalitāte

Risinājums nodrošina uzņēmuma svarīgāko funkciju vienotu un nevainojamu pārvaldību

Virsgrāmata un finanšu pārskati

Izmanto virsgrāmatu, lai definētu un pārvaldītu organizācijas finanšu ierakstus, klasificē tos, izmantojot kontus. Izveido finanšu pārskatus, kas pārsniedz tradicionālo pārskatu veidošanas ierobežojumus.

Budžeta plānošana

Veido plānus, lai definētu paredzamos ieņēmumus un izdevumus budžeta ciklā. Analizē un atjauno tos pēc vairākiem scenārijiem, kā arī automātiski virzi plānus kopā ar darba lapām, pamatojuma dokumentiem un citiem pielikumiem pārskatīšanai un apstiprināšanai.

Kases un bankas kontu pārvaldība

Precīzi pārvaldi visu informāciju, kas saistīta ar uzņēmuma bankas kontiem. Izmanto naudas plūsmas prognozēšanas rīkus, lai noteiktu uzņēmuma gaidāmo skaidro finanšu līdzekļu nepieciešamību.

Izmaksu uzskaite

Apkopo fiksētās un mainīgās izmaksas no virsgrāmatas, statistiskas un citiem avotiem, lai analizētu un novērtētu iegūtos datus labāko iespējamo lēmumu pieņemšanai par cenu atjaunināšanu, budžetiem un turpmāku izmaksu kontroli.

Izdevumu pārvaldība

Izveido integrētu darbplūsmu, kurā glabāt informāciju par maksājumu veidiem, importē kredītkaršu darījumus un izseko naudas līdzekļiem, ko darbinieki tērē uzņēmuma vajadzībām. Definē izdevumu politiku un automatizē ceļa izdevumu atlīdzināšanu.

Pamatlīdzekļu kontrole

Iestati un pārvaldi pamatlīdzekļu iegādes informāciju, samazini to vērtību vai nosaki kapitalizācijas slieksni, lai kontrolētu to nolietojumu. Izmanto virsgrāmatu kopā ar pamatlīdzekļiem, nosakot to pašreizējo vērtību.

Virkne Dynamics 365 Finance ieguvumu uzņēmuma straujai izaugsmei

Risinājumu var lietot jebkurā laikā un ikvienā ierīcē, un tas ir pielāgots dažādām platformām un lietotnēm

Sistēma izstrādāta tā, lai lietotājs vienmēr varētu izmantot jaunākās tehnoloģijas un atjauninājumi notiktu programmatūras lietošanas laikā. Sistēmā integrēts analītikas rīks Power BI nodrošina datu pārskatus un to analīzi vieglāk sagatavojamu, spēcīgāku un pārskatāmu jebkurā laikā. 24 stundas diennaktī pieejams tehniskais atbalsts un integrēts incidentu novēršanas risinājums. Microsoft Azure nodrošina augstākās klases kiberdrošību.

Vēlies uzzināt vairāk?

Piesakies konsultācijai